0216 364 40 97

Facebook beğen linkini nasıl yapabilirim.(Get Like Button Code)


Evet arkadaşlar bunun nasıl yapıldığı hakkında bilgi vericem. Öncelikle bunu yapmak için bir facebook sayfasına ihtiyacınız vardır.İhtiyacınız olan sayfayı hazırladıktan sonra, http://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/like/ linkine tıklayarak giriş yapıyoruz. ve buradan istediğimiz gibi düzenleyebiliriz.
Ayrıca http://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/like/ bu linkle websitenizle ile Facebook arasında eklentilerileri ekleyebilirsiniz

Twitter'dan takip etme butonu (Twitter for Websites)


Evet arkadaşlar bunun nasıl yapıldığı hakkında bilgi vericem. Öncelikle bunu yapmak için yukarıda facebook sayfasına ihtiyacınız olduğu gibi, bir twitter sayfasına da ihtiyacınız vardır.İhtiyacınız olan sayfayı hazırladıktan sonra, https://twitter.com/about/resources/buttons linkine tıklayarak giriş yapıyoruz. ve buradan istediğimiz gibi düzenleyebiliriz.
Bu arada kaynak kodları alıp websitenize gömmeyi unutmayın.

Web sitenize +1 ekleyin (Snippet)


Evet arkadaşlar bunun nasıl yapıldığı hakkında bilgi vericem.
Ziyaretçiler içeriğinizi Google Arama'da önersin ve Google+'da paylaşsın.Bu arada kaynak kodları alıp websitenize gömmeyi unutmayın.
Aşağıdaki linki kullanarak Websitenizde kullanabilirsiniz. http://www.google.com/webmasters/+1/button/#utm_source=re&utm_medium=ui&utm_campaign=share

  • Bizi Takip Edin...


Ismail G. Istanbul mraniye Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) - Armut.com
mestwebtasarm google harita